ellington18quinlan's blog


Find Serious SEO Help For Keyword Ranking

Accueil | Profil | Mon itinéraire | Livre d'or | Album photos | Archives | Amis |


Pożyczka w Rapida Money - jakie są korzyści?

Publié le 28/10/2020 à 01:26,

Od prawie 3 lat na rodzimym rynku usług pozabankowych prężnie funkcjonuje firma Rapida Money. Firma ta cieszy się ogromną popularnością, bowiem jako jedna z niewielu firm pożyczkowych posiada w swojej ofercie pożyczki dla ludzi zadłużonych, z niskimi dochodami a także nieodpowiednią historią spłaty swoich pożyczek. Zobacz, czym jest pożyczka w Rapida Money i dowiedz się co jesteś w stanie zyskać, kiedy się na nią zdecydujesz.

Pożyczka w Rapida Money - oferta

Rapida Money to firma pożyczkowa działająca na rynku pozabankowym, która zdobyła uznanie dużej ilości pożyczkobiorców. Firma zapoczątkowała swoją działalność w 2005 roku w Anglii, z kolei na rynku polskim pojawiła się względnie niedawno, bo w 2017 r.. Rapida Money posiada w swoim katalogu pożyczki dla osób, które nie mają zbyt dużych szans na uzyskanie na przykład kredytu w instytucji bankowej, z uwagi na swoją sytuację finansową, nieodpowiednią historię kredytową, czy posiadane zadłużenia. Aby ubiegać się o pożyczkę w firmie Rapida Money wystarczy, że spełnisz jeden główny warunek, to znaczy przedstawisz osobę, która poręczy Twoją pożyczkę. W chwili, gdy poręczyciel spełni ustalone wytyczne, tj: posiada obywatelstwo polskie, ma więcej niż 21 ale mniej niż 75 lat, jest osobą godną zaufania i stabilną finansowo, możesz bez najmniejszego problemu starać się o tego typu finansowanie.

https://saleh44williamson.hatenablog.com/ Co możesz zyskać wybierając ofertę Rapida Money?

Decydując się na skorzystanie z oferty firmy Rapida money możesz osiągnąć bez wątpienia wiele. Środki, których potrzebujesz jesteś w stanie pozyskać w ciągu doby od chwili wnioskowania o pożyczkę. Należy jednak mieć na uwadze, że uzyskane środki nie wpłyną bezpośrednio na rachunek pożyczkobiorcy tylko na konto gwaranta, który to przekazuje środki głównemu pożyczkobiorcy. Dzieje się tak między innymi dlatego, że to właśnie poręczyciel deklaruje, że w przypadku, kiedy główny pożyczkobiorca będzie miał kłopoty w spłacie, to właśnie on ureguluje zaciągnięte zobowiązanie. Takie rozwiązanie może być również jedynym wyjściem z sytuacji, gdy konto głównego pożyczkobiorcy okazuje się być objęte zajęciem komorniczym. Wtedy, pieniądze przekazane na konto gwaranta są zabezpieczone. https://pantyalibi71.mystrikingly.com/blog/kredyt-konsolidacyjny-tips-and-advice-for-dealing-with-individual-bankruptcy Inne zalety pożyczki w Rapida Money to przede wszystkim:
-to pożyczki na dużą kwotę od 2 500 zł aż do 25 000 zł
-mają bardzo długi okres spłaty zobowiązania aż do 5 lat, dzięki temu bez żadnego problemu możesz uregulować zaciągniętą pożyczkę, gdyż miesięczne raty nie będą zbyt wysokie
-z pożyczek w Rapida Money może skorzystać każdy, nawet osoby ze nienajlepszą historią kredytową
-dzięki tej pożyczce możesz bardzo szybko uregulować swoje obecne zadłużenia ewentualnie wydać pieniądze na innych wybrany przez Ciebie cel
-istnieje możliwość złożenia wniosku online, zatem wszystkie formalności załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu

Co w sytuacji, gdy nie będę mógł spłacić pożyczki?

Maksymalny okres spłaty pożyczki w Rapida Money to aż 5 lat. Oczywiście okres ten uzależniony jest w głównej mierze od całkowitej kwoty pożyczki na jaką się decydujesz. Należy zaznaczyć, że pożyczki tego typu przydzielane są od 12 aż do 60 miesięcy. Tak samo jak w przypadku innych zobowiązań finansowych, szczególnie istotną kwestią będzie spłata zobowiązania w ustalonym terminie. Jeżeli z jakiegokolwiek względu nie będziesz w stanie uregulować należności musisz liczyć się z tym, że Rapida Money będzie zmuszona powiadomić o tym Twojego poręczyciela, który będzie zobligowany do tego, aby spłacić zobowiązanie. W przypadku, gdy poręczyciel również nie będzie wywiązywał się z obowiązku spłaty pożyczki, wówczas powinien liczyć się z następującymi konsekwencjami:
-dodatkowe koszty, które wynikają z nieterminowej spłaty
-dostawanie ponagleń i wezwań do zapłaty
-rozwiązanie umowy, co może skutkować natychmiastową spłatą całej pożyczki
-przejęcie długu przez windykacje
-wpis do KRD
Aby uniknąć wymienionych konsekwencji musisz tylko spłacać pożyczkę według harmonogramu spłaty. https://fizjoterapeutasanok33.home.blog/2020/10/26/wczesniejsza-splata-kredytu-zwrot-prowizji/ Nie będzie to kłopotliwe, jeżeli dopasujesz kwotę pożyczki i termin jej spłaty do swoich możliwości finansowych.


{ Page précédente } { Page suivante }